Prašome palaukti…

Gastro studija


Gastro Studija - sukurta profesionalų, bet skirta ne tik profesionalams. Joje galima rengti pristatymus, seminarus, gaminti, pramogauti ar net švęsti.

Šią erdvę galima pritaikyti tiek virtuvės profesionalams, tiek maisto, gėrimų gurmanams ir mėgėjams, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ar žinias.

Čia galite organizuoti mokymus įmonėms, kurie skatina komandos formavimą ir glaudesnį tarpusavio bendradarbiavimą - patiekalų gamybos, vyno degustavimo, derinimo su maistu, kavos paruošimo seminarus.

Gastro Studija gali tapti Jūsų privačia erdve, kurioje galėsite pristatyti naują produktą, paslaugą ar prekės ženklą, netgi naujai išleistą kulinarinę knygą. Ši erdvė gali būti naudojama fotosesijoms ar filmavimams.

Jūsų patogumui, Gastro Studija yra suskirstyta į atskiras zonas, kurias galite išnaudoti pagal savo poreikius:

  • Profesionali virtuvės zona su visa reikiama įranga paruošti bet kokį patiekalą.
  • Baro zona su profesionaliu kavos aparatu, pritaikyta ruošti kavos pristatymus. Taip pat ši zona yra tinkama kokteilių bei kitų gėrimų prezentacijoms.
  • Renginio dalyvių zona – galime pasiūlyti renginio svečių susodinimą auditorijos principu iki 60 žmonių arba prie atskirų staliukų - iki 40 žmonių.
  • Serviravimo zona – šią vietą galima išnaudoti priklausomai nuo renginio pobūdžio, pavyzdžiui produktų prezentacijai.
  • Virtuvės zonoje yra kamera,  kuri gali rodyti tiesioginį vaizdą per du, studijoje esančius plačiaekranius televizorius.

Pagal pageidavimą bei išankstinį susitarimą, turime galimybę Jūsų renginį nufilmuoti ir iš gautos vaizdo medžiagos sumontuoti vaizdo įrašą.

Kur rasti?

Gastro Studija įsikūrusi Kaune, „Promo Cash&Carry“ parduotuvėje, adresu – Raudondvario pl. 131.

Kaip rezervuoti?

Dėl detalesnės informacijos ar studijos rezervacijos prašome susisiekti:
 
AGILĖ TAMULEVIČIŪTĖ
Marketingo vadybininkė
Mob.: +370-630-01872