Prašome palaukti…

Paskutinės naujienos ir atnaujinimai Sanitex

2017.04.13

Naujiena!

Prekyba cigarais
 
 
 
„The Humidor“ – cigarų kambarys, kuriame siūlome išskirtinį cigarų asortimentą iš didžiausių cigarų sostinių. Čia rasite cigarus iš daugiau nei 20 skirtingų gamintojų. Taip pat galite įsigyti visus reikalingus aksesuarus: giljotinas, cigarų dėklus, mini drėkintuvus ir t.t.
 
Kur rasti?
Cigarų kambarys įsikūręs Kaune, „Promo Cash&Carry” parduotuvėje, adresu – Raudondvario pl. 131.
 
Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti:
LAURYNAS ZAKAREVIČIUS
Produktų grupės vadybininkas
I-V 10.00-18.00
Mob.: +370-656-88589
El. p.: laurynas.z@sanitex.eu

Daugiau informacijos
 

 
2016.12.09
Paaukokite gyvūnams

2016.10.20
Maisto banko akcija! Spalio 21-22 d. Paaukokite maisto nepasiturintiems
 
 
Promo Cash&Carry parduotuvių darbo laikus rasite čia
2016.10.05
Socialinės atsakomybės ataskaita

UAB “SANITEX” 2015 m. vasario 24 d. buvo sertifikuota pagal tarptautinį socialinės atsakomybės standartą SA8000:2008 ir įsipareigojo laikytis šio standarto principų, rūpintis savo darbuotojų gerove, puoselėti socialiai atsakingą požiūrį į darbuotojus ir juos supančią aplinką.


Mūsų įmonė tinkamai laikosi visų standarto nustatytų reikalavimų: nenaudoja vaikų darbo, užtikrina tinkamas sąlygas darbuotojų profesinės saugos ir sveikatos apsaugai, garantuoja darbuotojų organizacijų laisvę, draudžia bet kokią darbuotojų diskriminaciją, netaiko ir neskatina fizinių drausminių priemonių, priverstinio darbo, laikosi darbo laiko reglamentavimo, teisingai atlygina už darbą, taip pat yra įdiegusi standarto SA8000 vadybos sistemą. Nepaisant to, UAB „SANITEX“ stengiasi ne tik atitikti tai, kas reikalaujama, bet ir padaryti daugiau. Todėl įmonė yra išsikėlusi aukštesnius socialinės atsakomybės tikslus: dalyvauti socialinėje veikloje, rūpintis aplinkos apsauga, skatinti darbuotojų sportinį aktyvumą, stiprinti darbuotojų imunitetą, palaikyti mažą vartotojams tiekiamų produktų rizikos lygį.


Socialinė parama. UAB „SANITEX“ aktyviai dalyvauja socialinėse akcijose ir remia įvairias paramos organizacijas. 2015 m. spalio 16-17 d. ir 2016 m. kovo 18-19 d. įmonė dalyvavo organizacijos „Maisto bankas“ skelbiamoje akcijoje, kurios metu prekybos centrų lankytojai raginami nepasiturinčioms šeimoms nupirkti ilgai negendančių maisto produktų. Apie rengiamą akciją buvo atskirai informuoti ir skatinami dalyvauti ir įmonės darbuotojai bei partneriai, taip pat skelbiama internetiniame tinklalapyje. Viso šiomis dienomis organizacijai „Maisto bankas“ buvo perduota 4846,48 Eur vertės  maisto produktų, surinktų PROMO Cash&Carry parduotuvėse.


UAB „SANITEX“ per labdaros ir paramos fondą „Algojimas“ remia trynukus auginančias šeimas, suteikdama joms teisę nemokamai atsiimti sauskelnių pagal kiekvienos šeimos poreikį įmonės parduotuvėse. Per 2015 m. įmonė viso išdalino sauskelnių remiamoms šeimoms, kurių vertė 5577,6 Eur.


Esame „auksinis“ (pagal teikiamos paramos dydį) Lietuvos zoologijos sodo remėjas, remiantis zoologijos sode gyvenančias kapucino rūšies bezdžiones. UAB „SANITEX“ yra skyrusi paramą šiems gyvūnams už 500 Eur.


Taip pat nuo 2015 m. gruodžio 1 d. iki 2016 m. sausio 4 d. UAB „SANITEX“ dalyvavo akcijoje, kurios metu skatino darbuotojus ir PROMO Cash&Carry lankytojus aukoti gyvūnams skirtas prekes į prekybos centruose esančias specialias aukojimo dėžes. Visos surinktos gyvūnų prekės, 2634 kg šunų ir kačių maisto, buvo perduotos gyvūnų globos namams.


2016 m. sausio 21 d. UAB „SANITEX“ dalyvavo Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santariškių klinikų Kraujo centro organizuojamojoje kraujo donorystės akcijoje, kurios metu UAB „SANITEX“ įmonės patalpose darbo metu priėmė Kraujo centro specialistus bei suteikė galimybę darbuotojams tapti kraujo donorais.


Aplinkosauga. UAB „SANITEX“ rūpinasi aplinkos apsauga kontroliuodama įmonės veikloje susidarančių atliekų tvarkymą bei elektros energijos naudojimą.


UAB „SANITEX“ utilizuoja sugadintus, pasibaigusio galiojimo termino ar dėl kitų priežasčių netinkamus parduoti ir vartoti maisto produktus utilizavimo paslaugas teikiančioje įmonėje. Visos kitos įmonės veikloje susidariusios atliekos rūšiuojamos į specialius konteinerius ir perduodamos atliekų tvarkytojui. UAB „SANITEX“ taip pat skatina rūšiuoti ir biuro darbuotojus: biuruose pastatytos specialios atliekų rūšiavimui skirtos šiukšliadėžės, taip pat darbuotojams periodiškai teikiama papildoma informacija apie rūšiavimo konteinerius.


Taip pat UAB „SANITEX“ 2015-2016 m. pakeitė visas biuruose, parduotuvėse ir sandėliuose naudojamas elektros lemputes į energiją taupančias, tokiu būdu taupant elektros energijos sunaudojimą.


Darbuotojų interesai. UAB „SANITEX“ skatina darbuotojus sportuoti. Įmonė subūrė savo krepšinio komandą, suteikė jai patalpas treniruotėms ir komandines aprangas. Taip pat įmonė organizuoja krepšinio lygą tarp SANITEX grupės įmonių, kurios metu geriausios komandos apdovanojamos prizais.


UAB „SANITEX“ rūpinasi darbuotojų sveikata ir skatina darbuotojus bei jų šeimos narius skiepytis nuo gripo ir erkinio encefalito, kompensuodama pusę vakcinos kainos. Be to, darbuotojų patogumui įmonė sudaro galimybes darbuotojams pasiskiepyti darbo metu bendrovės patalpose paslaugas teikiant medicinos specialistams arba nuvykus į suderintą medicinos įstaigą. 2015 m. viso buvo paskiepyti 97 darbuotojai.


Produktų sauga. 2012 m. liepos mėn. Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos atrinko 5 ūkio subjektus, kurių rizikingumo lygis žemiausias, o priežiūra mažiausiai intensyvi ir pasiūlė pasirašyti ūkio subjekto, siekiančio būti įrašytu į Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos „Baltąjį sąrašą“, deklaraciją bei ją pateikti inspekcijai. 2012 m. gruodžio 12 d. inspekcijos viršininko įsakymu buvo patvirtintas „Baltasis sąrašas“, į kurį buvo įtrauktos 4 žemiausio rizikos lygio įmonės, taip pat ir UAB „SANITEX“. Šis sąrašas buvo pakeistas 2015 m. birželio 1 d., tačiau mūsų įmonė išliko įtraukta į „Baltająjį sąrašą“. Tai didelis įmonės atsakingumo įvertinimas ir pripažinimas, kad tinkamai valdome tiekiamų produktų saugą.


 

Per 2015 m. UAB „SANITEX“ laikėsi ne tik teisės aktų ir socialinės atsakomybės SA8000:2008 reikalavimų, bet taip pat ir pasiekė aukštesnius tikslus, iškeltus metų pradžioje siekiant padidinti įmonės socialinę atsakomybę. Tačiau UAB „SANITEX“ ketina ir toliau aktyviai vykdyti socialiai atsakingą veiklą bei gerinti aukščiau apibrėžtus rezultatus.

2016.05.13

Plėtra Lenkijoje

Sėkmingai vykdydama veiklą ir stiprindama pozicijas rinkoje, UAB „Sanitex“ š. m. gegužės mėnesį įsigijo Lenkijoje alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais prekiaujančią įmonę „Bevgroup“.
 
Sėkmingai produktų platinimo veiklą Lenkijoje vykdanti įmonė dirba su pasaulyje puikiai žinomais ir pripažinimą pelniusiais prekiniais ženklais, tokiais kaip „Warsteiner“, „Krombacher“, „Bitburger“, „Schweppes“, „Orangina“.
 
 
„Bevgroup“ bendradarbiauja ne tik su tokiais didžiaisiais prekybos tinklais kaip „Biedronka“, „Lidl“, „Carrefour“, „Auchan“, „Makro“, „Intermarche“, „Tesco“, „Selgros“, „Aldi“, „Leclerc“, bet dirba ir su klientais nuo „Horeca“ sektoriaus iki smulkaus verslo atstovų mažmeninėje prekyboje.
2015.12.04
Šviežia žuvis iš Prancūzijos
 
2015.12.01
Šviežia žuvis iš Prancūzijos
 
2015.02.11
Alus iš viso pasaulio visose Promo Cash&Carry parduotuvėse
 
Promo Cash&Carry parduotuves ir jų darbo laiką rasite čia.
2013.02.19
Cистема Tax Free Shopping
  
Cистема Tax Free Shopping – Просто как раз, два, три!
 

Шаг 1. В магазине
Делая покупки в литовских магазинах с табличками "
Global Blue", попросту попросите чек Tax Free. Персонал магазина будет рад вам помочь.

 Шаг 2. На таможне
Покидая Литву, предъявите ваши нераспакованные покупки, кассовые чеки и паспорт сотруднику таможни и попросите поставить таможенную печать на формеTax Free. Сотрудники таможни хорошо знакомы с этой системой.

 Шаг 3. Как получить налог обратно
Теперь вам нужно всего лишь прийти в ближайший пункт выплаты, имея при себе паспорт и правильно оформленную форму, и получить назад свои деньги!

 Важно знать:

·          В ряде стран ЕС, чтобы получить право на возврат НДС, нужно купить в магазине системы Tax Free товаров на определенную сумму: в Литве - на 200 лит.

·          Tax Free форм может быть сколько угодно. Никаких ограничений по возврату налога на добавленную стоимость система Tax Free не предусматривает.

·          При выезде из Литвы нужно предъявить таможеннику Tax Free форму, паспорт и товар. Если вы проезжаете несколько стран ЕС, то предъявлять Tax Free форму и приобретенные товары и получать штамп таможни для последующего возврата НДС следует в стране, последней на вашем пути.

·          В Литве выплачиваются только Литовские Tax Free формы.

·          Товар нужно вывезти в течении 3 месяцев, плюс месяц покупки. Если вы, например, приобрели товар 1 марта, то вывезти его за пределы ЕС необходимо не позднее 30 июня, иначе, по правилам Tax Free, вы теряете право на возмещение НДС по чекам. Время получения денег не ограничено.

 

Товар, на который услуга TAX FREE SHOPPING не распростроняется:

 ·          Алкогольные напитки и изделия из табака 
 ·          Товары с пониженным НДС (газеты, книги, карты и т.д.) 
 ·          Машинное масло 
 ·          Услуги  (карточки скидок, подарочные купоны и т.д.)
 ·          Товар который по своей сути, цели или колличеству явно не прнозначен для личного (не комерческого) пользования.
 
Информация kак получить налог обратно можно скачать здесь.  
Более подробную информацию Вы можете получить в нашем бюро.
  
 Адрес:
 UAB “Global Blue Lietuva”
 Pylimo g. 41/1, 01136 Vilnius
 Tel. (370 5) 2644 100
 Fax (370 5) 2644 101
 www.global-blue.com
 
 
 
TAX FREE shopping service
  

Non European Union (EU) residents can claim a tax refund on purchases personally exported from EU country. Tax Free Shopping service in Lithuania is provided by UAB „Global Blue Lietuva“. 

Notice: Residents of EU countries cannot claim VAT for purchases made in EU.

 
How it works?
 
·          Look out for the Global Blue logo; if you cannot see it, please ask the shop staff if they provide the service. Minimum purchase amount should exceed 200 Lt.
·          In order to obtain a refund on purchased goods you have to prove exportation with a customs stamp on your tax free form. Show your goods in unused condition, receipts, and the tax free form to customs officials before leaving the country, and have your form stamped. When travelling within the EU, show your purchases and documents to customs officials in the last EU country you visit before leaving Europe .
·          Customs validation should be obtained within 3 months plus the month of purchase. After the customs validation there is no expiration date for Lithuanian tax free forms.
 
Please observe that the final refund you receive will consist of the VAT total, minus an administration fee.
 
Tax Free Shopping doesn’t apply to goods that are shipped or sent by courier. 
 
Information where to claim your refund you can download here
  

For more information please contact:

UAB „Global Blue Lietuva“

Pylimo str. 41A

 01308 Vilnius

 Lithuania

 Phone: +370 5 2644100

 Fax: +370 5 2644101

 e-mail : info.lt@global-blue.com

 
 
 
TAX FREE shopping paslaugos

 

Užsienio turistai, gyvenantys ne Europos Sąjungos šalyse, turi teisę už iš Lietuvos išvežamus pirkinius susigrąžinti pridėtinės vertės mokestį (PVM). Lietuvoje PVM grąžinimo paslaugą teikia UAB "Global Blue Lietuva".
Pastaba: Europos Sąjungoje (ES) gyvenantis asmuo ES teritorijoje negali naudotis PVM grąžinimo paslauga.

 

Kaip susigrąžinti PVM?

  • Bendra pirkinių suma (su PVM) parduotuvėje turi būti ne mažesnė kaip 200 litų;
  • išvykstant iš ES šalies, tax free forma turi būti patvirtinta muitinėje ne vėliau kaip iki 3 mėnesio, einančio po to mėnesio, kurį įsigytos prekės, pabaigos.
Gąžinamą sumą sudaro PVM, išskaičiavus administravimo mokestį.
 Siunčiamoms prekėms Tax Free Shopping paslauga negalioja.

 

Informaciją apie tai kur susigrąžinti PVM išmoką galite parsisiųsti čia.
 
Daugiau informacijos teiraukitės:

UAB „Global Blue Lietuva“

Pylimo g.41A

 01308 Vilnius

 Lithuania

 Phone: +370 5 2644100 

 Fax: +370 5 2644101 

 e-mail : info.lt@global-blue.com 

 www.global-blue.com